Magazinë

Rozana Radi tregon arsyen, ja pse pranoi të ishte pjesë e "Ferma VIP"

Shkruar nga Liberale

Rozana Radi tregon arsyen, ja pse pranoi të ishte pjesë e "Ferma

Rozana Radi është hyrja më e re në “Ferma VIP”, por jo si fermere.

Ajo është me mision nga Agai. Në një bisedë me Marianën në “Njësh” ajo tregon dhe arsyen pse pranoi t’i bashkohej fermës. Rozana tregon se ka një frymë shumë të mirë në shtëpi.

Rozana: Jeni shumë qytetarë të gjithë. Ke lezet t’ju shohësh

Mariana: Është e vërtetë. Ka debate, por i mbyllim, sqarohemi

Rozana: E di pse erdha? Keni një frymë shumë të mirë. Mua më hidh ku të duash me ju, unë kënaqem se përshtatem

Mariana: Po ti përshtatesh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH