Magazinë

Një astrologe në Big Brother VIP3, Meri Shehu: Ky është viti i binjakëve

Shkruar nga Liberale

Një astrologe në Big Brother VIP3, Meri Shehu: Ky është viti

Astrologia Meri Shehu është banorja e tretë e Big Brother Vip 3.

Para se të hynte në shtëpi, ajo fillimisht u bë pjesë e skenës së madhe të Big Brother VIP.

“Ky është viti i binjakëve, mua më mungonte Big Brother në kuptimin që doja ta shijoja, e kam parë shumicën e prezantuesve, spektaklit, tashmë dua të shijoj nga brenda këtë eksperiencë kaq të bukur dhe që ndiqet nga të gjithë shqiptarët kudo që janë. Si fillim do të njoh karakteret dhe do të përpiqem t’i analizoj me shenjat. Gaforret kapin ganxhat, binjakët kanë sharmin, binjakët shkojnë mirë me ujorin”, tha Meri.

Poll
SHQIPENGLISH