Magazinë

Momente gazmore në "Ferma Vip"/ Xhensila komplimenton Marianën: Vlen më shumë se një diamant

Shkruar nga Liberale
Momente gazmore në "Ferma Vip"/ Xhensila komplimenton

Momente gazmore dhe plot humor kanë kaluar mentorët e finalistëve të “Ferma VIP”.

Teksa qëndrojnë në verandë, në një moment kur përmendet fjala “dru”, aktorja Mariana Kondi ka deklaruar mes batutash se ajo është një i tillë.

Unë jam dru”, tha Mariana.

Por pas kësaj deklarate, aktorja ka marrë komplimenta nga Xhensila Pere, e cila e ka vlerësuar për atë që është dhe e ka krahasuar me një diamant.

O shpirt, ti nuk je dru për tu djegur, por dru për tu ruajtur si suvenir. Druri më i shtrenjtë që mund të ekzistojë. Dru që vlen më shumë se një diamant, i paprerë”, i tha Xhensila Marianës.

Ky komplimet është pritur shumë mirë dhe me gëzim nga vetë aktorja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH