Magazinë

Megan Fox këshilon të gjitha vajzat beqare! Ja çfarë u thotë ajo (Video)

Shkruar nga Liberale

Megan Fox këshilon të gjitha vajzat beqare! Ja çfarë u

Aktorja e njohur, Megan Fox u ka dhënë këshilla beqareve lidhur me synimet e tyre për këtë verë. “Nuk e di nëse jam personi i duhur për të dhënë këshilla, por këshilla ime është thjesht të mësoni një zanat apo të zhvilloni një hobi”, tha Fox për E!.

“E vetmja gjë që ata do të bëjnë është të të lodhin. Vazhdo. Investo në veten tënde,” i tha ajo prezantuesit të The Rundown, Erin Lim Rhodes në Festivalin Revolve 2024 më 13 prill.

“Dhe mos e harxhoni energjinë tuaj në fëmijë”, tha ajo. Fox më vonë ndau një video të intervistës së saj me E! në Instagramin e saj duke shkruar: “Këshilla për jetën nga një eksperte e marrëdhënieve”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH