Magazinë

Irina Shayk "çmend" rrjetin me FOTOT e fundit që poatoi

Shkruar nga Liberale

Irina Shayk "çmend" rrjetin me FOTOT e fundit që poatoi

Irina Shayk është përzgjedhur sërish nga një stilist i njohur. Modelja e njohur ka pozuar për koleksionin e ri të këpucëve të Marc Jacobs, me rastin e 40 vjetorit të krijimit të markës.

Ajo nuk ka ngurruar të ndajë fotot me ndjekësit e saj në faqen e saj zyrtare në Instagram.  Në to, supermodelja pozon e veshur vetëm me të brendshme të bardha dhe çizme jeshile neoni. Në një nga fotot e publikuara nga Shayk, ajo shihet përballë murit, tërësisht e zbuluar duke mos i lënë vend imagjinatës me linjat e saj perfekte të trupit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH