Magazinë

Ilnisa dhe Erjola bënë paqe me njëra-tjetrën? Kjo FOTO zbulon të vërtetën

Shkruar nga Liberale

Ilnisa dhe Erjola bënë paqe me njëra-tjetrën? Kjo FOTO

Erjola Doçi dhe Ilnisa Agolli nuk kanë patur raport miqësor me njëra-tjetrën në “Big Brother Albania VIP 3”.

Gjithsesi duket se të dyja ish-banoret e shtëpisë më të famshme në Shqipëri i kanë lënë pas inatet në përfundim të kësaj eksperience.

Në “Top Arena”, Erjola dhe Ilnisa i shtrinë dorën njëra-tjetrës, e më pas u përqafuan, duke hedhur çdo gjë mbrapa.

Ilnisa dhe Erjola bënë paqe me njëra-tjetrën? Kjo FOTO

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH