Magazinë

Çifti i njohur i japin fund lidhjes së tyre!

Shkruar nga Liberale

Çifti i njohur i japin fund lidhjes së tyre!

Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr kanë vendosur të ndahen pas disa muajsh lidhje.

Sipas raportit të PEOPLE , burime pranë çiftit kanë treguar se çifti i dhanë fund lidhjes së tyre e cila filloi në shtator 2023. Burimi përshkroi se lidhja e tyre “ka mbaruar dhe sapo u shua“.

Kim dhe ylli i NFL u panë për herë të parë së bashku në mars 2024 në festën e Oscar-it të Vanity Fair, ku dukej se po shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit gjatë gjithë mbrëmjes. Në atë kohë, kimia mes Kim dhe Odell ishte e dukshme.

Që atëherë, dyshja u shfaq në disa ngjarje të profilit të lartë së bashku, duke përfshirë festën Fanatics Super Bowl të Michael Rubin.

Mbi të gjitha, themeluesja e SKIMS u shfaq në festën e ditëlindjes së Odell-it me temën e viteve ’90 në Nju Jork.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH