Magazinë

E dashura e Armando Brojës shfaqet në Dortmund me ngjyra patriotike, “çmenden” tifozët kuqezi

Shkruar nga Liberale

E dashura e Armando Brojës shfaqet në Dortmund me ngjyra patriotike,

Dashuria e saj sot zbret në fushën e blertë, e sigurisht bukuroshja e angeze, Jade Wills, s’mund të mungonte në këtë ditë kaq speciale.

E kemi fjalën për partneren e futbollistit, Armando Broja. Ka qenë vetë e dashura seksi e Brojës ajo e cila në llogarinë e saj në “Instagram” ka postuar një video ku shihet e veshur me fanelën kuqezi.

Ajo do të jetë e pranishme mbrëmjen e sotme edhe në stadiumin “Signal Iduna Park” ku dhe do të brohorasë emrin e Brojës dhe do të bëjë tifo për Shqipërinë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH