Magazinë

Cili ka qenë banori më pak i preferuar i Arjola Demirit në 'BBV2': Luizi nuk më ka pëlqyer pasi...

Shkruar nga Liberale

Cili ka qenë banori më pak i preferuar i Arjola Demirit në

E ftuar në studion e “Live From Tirana” ka qenë aktorja e njohur Arjola Demiri. Ajo ka hedhur një vështrim pas në kohë mbi eksperiencën e saj si banore në “Big Brother VIP 1”, miqësitë që krijoi brenda shtëpisë, ata që e zhgënjyen, por dhe shumë më tepër…

Ka patur një personazh që të ka pëlqyer nga edicioni i kaluar i “Big Brother VIP”?

Ka pasur momente që më ka pëlqyer Efi, ka pasur momente që më ka pëlqyer Dea.

Po dikush që nuk të ka pëlqyer?

Dihet publikisht, nuk kam nevojë ta përmend. Nuk më ka pëlqyer (Luizi) në momentin që ka përmendur emrin tim. Ka pasur një mbështetje nga ana ime në fillim, deri në momentin që më ka përmendur emrin 5-6 herë aty brenda. Në momentin që ti flet me siguri për një person që nuk e njeh, për një vajzë që mashtroi në “BB”… pse mashtrova unë? Kur tregohesh aq maskilist sa të ulesh një femër…

Poll
SHQIPENGLISH