Aktualitet

Librazhd/Makina përplaset me ndarësen e rrugës dhe shpërthen në flakë

Shkruar nga Liberale
Librazhd/Makina përplaset me ndarësen e rrugës dhe shpërthen

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në hyrje të Librazhdit.

Mësohet se një automjet është përplasur me barrierën anësore të rrugës dhe ka shpërthyer në flakë, duke u djegur totalisht.

Ndërkohë, nuk dihen ende fati i drejtuesit të mjetit. Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie, të cilat pritet të zbardhin detajet e ngjarjes së rëndë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH