Sport

Lewandowski refuzon një ofertë “stratosferike” nga Arabia Saudite

Shkruar nga Liberale
Lewandowski refuzon një ofertë “stratosferike” nga Arabia

Robert Lewandowski nuk sheh si alternativë tjetër të momentit, përveç qëndrimit te Barcelona.

Mediet spanjolle raportojnë se sulmuesi polak ka marrë sërish një ofertë “Big” nga Arabia Saudite.

Megjithatë Lewandowski e ka refuzuar ofertën nga Arabia Saudite dhe nuk ka në plan që të largohet nga katalanasit përpara përfundimit të kontratës, pra përpara 30 qershorit të 2026-ës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH