Showbiz

Leonora Jakupi më e bukur se asnjëherë në kopertinën e Global Woman

Shkruar nga Liberale

Leonora Jakupi pavarësisht moshës vazhdon të mbetet më e bukur se asnjëherë.

Këngëtarja kosovare është bërë pjesë e Kopertinës së revistës ‘Global Woman’, ku si gjithmonë është shfaqur plot stil dhe në top formë.

Në fotot e publikuara nga vetë këngëtarja në Instagram, Leonora shfaqet me një look të veçantë, ku bien në sy look-u i saj shumë i veçantë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH