Globi

Kurti e Osmani zbulojnë sloganin për zgjedhjet e 14 shkurtit

Shkruar nga Liberale
Kurti e Osmani zbulojnë sloganin për zgjedhjet e 14 shkurtit

“Krejt dhe Drejt”, është slogani që Kurti dhe Osmani e kanë postuar në profilet e tyre në Facebook.

Madje Kurti ka thënë se më 14 shkurt do të jetë një referendum që do ta kthejë Kosovën kah e mbara

“Referendumi që do ta kthejë Kosovën kah e mbara, nuk mund të ndalet! #krejtdhedrejt’, ka shkruar Kurti në profilin e tij në Facebook.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH