Aktualitet

Kryeministri Rama publikon pamje përrallore nga Pogradeci

Shkruar nga Liberale
Kryeministri Rama publikon pamje përrallore nga Pogradeci

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga Pogradeci.

"Mirëmëngjes nga Pogradeci",  shkruan Kryeministri Rama.

Në foton e publikuar nga kryeministri shihen disa mjelma dhe një pamje magjike e Pogradecit.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH