Aktualitet

Kryemadhi: Uragani i fitores ka nisur, do të përmbysim Rilindjen

Shkruar nga Liberale
Kryemadhi: Uragani i fitores ka nisur, do të përmbysim Rilindjen

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka publikuar pamjet e aktiviteteve politike, teksa shprehet se “Uragani i fitores ka nisur”.

Kryemadhi shprehet se  25 prilli po afrohet, teksa e cilëson si datën e referendumit.

“Uragani i fitores ka nisur dhe rritet më i madh çdo ditë që na afron me datën e referendumit të 25 prillit. Bashkë përmbysim Rilindjen dhe ndërtojmë Shqipërinë Tuaj!”, thekson Kryemadhi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH