Showbiz

"Kam një baba "cool""/ Ish-banori i "Big Brother Vip" tregon nga marrëdhënia e tyre babë e bir

Shkruar nga Liberale
"Kam një baba "cool""/ Ish-banori i "Big Brother

Dje në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin të ftuar Alket dhe Xhonatan Islami, të cilët zbuluan më shumë nga marrëdhënia e tyre babë e bir.

Ish-banori i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” e quajti Alketin një baba “cool” që e ka mbështetur dhe falë së cilit ka mundur të shijojë Shqipërinë nga ajri.

Më tej ata u vendosën në disa situata përballë njëri-tjetrit për të kuptuar sa mirë njiheshin.

Në pyetjen e parë drejtuar Alketit lidhur me tiparin që Xhoni sheh me prioritet tek një vajzë, Alketi vizatoi një zemër, ndërsa Xhoni veçoi karakterin.

Kjo ishte një përgjigje që u prit me të qeshura në momentin që u ballafaquan.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH