Sport

I skadon kontrata, Messi flet për të ardhmen e tij

Shkruar nga Liberale
I skadon kontrata, Messi flet për të ardhmen e tij

Ylli i PSG-së dhe Argjentinës, Lionel Messi, ka thënë disa fjalë për të ardhmen e tij.

“Tashmë jam me fat që në moshën 35-vjeçare mund të garoj në Kampionatin Botëror. Ndihem shumë mirë, si mendërisht ashtu edhe fizikisht. Ndihem më mirë se sezonin e kaluar.

Pas Kupës së Botës do të shohim se çfarë mund të ndodhë në nivelin e karrierës sime. Gjithçka do të varet nga mënyra se si ndihem. Para së gjithash, bëhet fjalë për gjendjen fizike”, tha ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH