Showbiz

"I meriton ca çokollata belge", Keisi i përgjigjet Kristit: Nuk i ha të ëmblat!

Shkruar nga Liberale

Gjatë rubrikës “Mos i bjer me top” në “E diell”, Ronaldo Sharka ka telefonuar Keisin, duke i thënë se Kristi dëshironte të linte një takim me të për t’i dhuruar disa çokollata.

“Keisi i meriton ca çokollata belge”, i tha Kristi nga telefoni, mirëpo Keisi e ka refuzuar.

Ajo ka postuar këtë moment në Instagram story dhe ka shkruar: “Nuk i haj të ëmblat”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH