Aktualitet

Humb jetën nga koronavirusi pedagogia në Universitetin e Tiranës

Shkruar nga Liberale
Humb jetën nga koronavirusi pedagogia në Universitetin e Tiranës

Pedagogia e Fakultetit të Ekonomisë në Universitetin e Tiranës, Irena Bogdani ka humbur betejën me COVID-19.

Lajmi për ndarjen nga jeta bëhet me dije nga Fakulteti i Ekonomisë, ndërsa sipas informacioneve televizive ajo ka qenë e prekur nga koronavirusi.

Në lidhje me këtë humbje tragjike, ka reaguar Ministrja e Arsimit si dhe Universiteti i Tiranës. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH