Aktualitet

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e premte 23 qershor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e premte 23 qershor 2023

DASHI

Do të përballeni me një zgjedhje të detyruar në dashuri: brenda ose jashtë. Lajme interesante po mbërrijnë në punë dhe mund të ketë edhe ndryshime të rëndësishme.  Ndryshimet nuk janë gjithmonë negative, në fakt ato janë shpesh mundësi të shkëlqyera për sukses.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 23 qershor 2023), keni hënën në shenjë, kështu që emocionet do të jenë protagonistët e kësaj dite. Në punë, është koha e përkryer për të kërkuar një rritje rroge, ndaj mos hezitoni.

BINJAKËT

Në dashuri duhet të ecni përpara dhe të lini pas një të kaluar të stuhishme. Është e panevojshme të mbingarkoheni nga ajo që ka qenë, shikoni të ardhmen me optimizëm dhe vendim. Në punë tregohuni të hapur për bashkëpunime të reja. Mund të jetë koha për një ndryshim të peizazhit ose për të parë përpara.

GAFORRJA

Dashuria po lulëzon dhe marrëdhëniet me Demin dhe Virgjëreshat janë të favorizuara. Në punë do të ishte më mirë të mos shkoni shumë larg, përpara se të merrni vendime, kërkoni këshilla.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 23 qershor 2023), në dashuri kujdes nga disa shqetësime. Mundohuni të mos e teproni me fjalët dhe, nëse mundeni, merrni pak kohë për veten tuaj. Në punë ka ende disa pengesa por me durim do arrini të bëni gjithçka.

VIRGJËRESHA

Qielli flet për dashurinë, kështu që nëse jeni ende beqarë, filloni të shikoni përreth. Ka ende pak tension në punë por përpiquni të mos ju pushtoni nga nervozizmi. Vendosini vetes prioritete dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë.

PESHORJA

Përgatituni për një fundjavë emocionuese për ta ndarë me partnerin tuaj. Në punë, nëse ka pasur ndonjë keqkuptim me kolegët apo shefat, mund të sqarohet. Do të jeni në gjendje të arrini gjëra të mëdha në çdo fushë.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 23 qershor 2023), hëna është përballë, ndaj kushtojini vëmendje në dashuri sepse rrezikoni grindjet për çështje të kota. Në punë ka disa probleme të vogla por do të zgjidhen së shpejti.

SHIGJETARI

Dashuria do jetë protagonistja e pjesës së dytë të ditës. Beqarët duhet të përfshihen më shumë. Është e kotë të gërmosh të kaluarën, të shikosh përpara dhe të mendosh për të ardhmen me optimizëm. Në punë, është më mirë të merrni pak kohë për të kuptuar se çfarë të bëni pa vepruar shumë impulsivisht.

BRICJAPI

Nëse jeni në një lidhje prej kohësh, nuk do keni probleme të mëdha përveç disa debateve. Në punë mos merrni vendime të nxituara nëse nuk i keni idetë e qarta. Me pak fjalë, mos u shqetësoni dhe do të shihni që gjithçka është në rregull. Ju duhet vetëm pak vetëbesim.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 23 qershor 2023), përpiquni të mos ndikoheni nga mendimet negative në dashuri, sepse ato mund të shkatërrojnë gjithçka. Prisni disa ndryshime në punë.

PESHQIT

Yjet flasin për emocione të forta që duhen përjetuar në këtë ditë dhe mund të deklaroheni edhe te personi që ju pëlqen. Ka shumë angazhime në punë, por për të marrë rezultate duhet të dëgjoni veten dhe të punoni shumë.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH