Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e martë 3 tetor 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e martë 3 tetor 2023

DASHI

Nga pikëpamja financiare ka ende diçka për të rishikuar. Ndoshta nuk po i menaxhoni mirë paratë ose keni bërë një investim të rrezikshëm dhe tani po paguani pasojat. Për ju, ekuilibri i brendshëm është gjithashtu thelbësor për të menaxhuar më mirë marrëdhëniet me të tjerët.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 3 tetor 2023), energjia dhe krijimtaria juaj po arrijnë kulmin. Jeni më të etur se kurrë për të arritur qëllimet e rëndësishme që i keni vendosur vetes. Ndoshta ju duhet të përdorni më shumë aftësitë tuaja sociale dhe komunikuese për të arritur një qëllim të rëndësishëm në punë.

BINJAKËT

Po kaloni një periudhë të luhatshme në të cilën financat tuaja nuk do të jenë në krye, ndërkohë që jeni shumë energjikë dhe të vendosur. Yjet ju ndihmojnë të krijoni kushtet për të zgjeruar horizontet tuaja. Ju duhet të punoni më shumë në aftësitë tuaja sociale…

GAFORRJA

Jeta dashurore po bëhet shqetësimi juaj i vërtetë në këtë periudhë. Po kaloni një periudhë të karakterizuar nga ulje-ngritje dhe marrëdhënia juaj me partnerin nuk është gjithmonë aq e sinqertë dhe spontane sa duhet.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 3 tetor 2023), në këto orë je më pak i pasionuar dhe më pak i përfshirë nga pikëpamja sentimentale. Ndoshta rutina e zakonshme ju ka lodhur dhe do të dëshironit të kërkoni diçka të re ose stimuj të rinj për të ecur përpara dhe për të jetuar në harmoni me veten. Fatmirësisht nuk ju mungon energjia dhe intuita e mirë në punë.

VIRGJËRESHA

Aftësitë tuaja sociale janë në maksimumin e tyre. Jeni gjithmonë të aftë kur bëhet fjalë për të komunikuar idetë dhe intuitat tuaja dhe kjo do t'ju ndihmojë gjithashtu të arrini rezultate të rëndësishme në punë. Fati nuk është në anën tuaj këto ditë, por gjërat së shpejti do të ndryshojnë.

PESHORJA 

Forca juaj e madhe është ekuilibri i brendshëm që ju ndihmon të menaxhoni me mençuri dhe maturi edhe ato situata të mprehta që varen mbi jetën tuaj. Disa hije të vogla mund të turbullojnë sferën tuaj të punës dhe të ngadalësojnë disa nga projektet tuaja.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 3 tetor 2023), është koha e duhur për të goditur nëse ka një person që ju pëlqen. Deklaroni ndjenjat tuaja dhe dilni përpara pa hezitim, sepse yjet mbi të gjitha favorizojnë histori të reja. Kushtojini vëmendje edhe disa problemeve të vogla shëndetësore.

SHIGJETARI

Shpirti juaj i madh i përshtatjes do t'ju ndihmojë të kapërceni këtë fazë disi komplekse ku nuk do të mungojnë pengesat. Në këtë moment dëshira juaj e madhe për aventurë duhet të kombinohet edhe me këtë kërkim të ekuilibrit tuaj të brendshëm. Në dashuri gjithçka shkon mirë.

BRICJAPI

Është një periudhë në të cilën ne kalojmë mes uljeve dhe ngritjeve. Përputhshmëria juaj me të tjerët duket të jetë optimale, por përshtatshmëria juaj ndaj situatave të reja paraqet disa shqetësime të vogla. Nga pikëpamja sentimentale nuk po jetoni një periudhë që ia vlen të kujtohet...

AKUARIUM

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 3 tetor 2023), nuk do të duhet të shqetësoheni nëse në dashuri keni yje që bien në kundërshtim, apo që ju pengojnë planet. Së shpejti do të keni yje shumë më me fat që do t'ju mundësojnë të zgjidhni çdo konflikt. Për sa i përket punës, mund të shfaqen disa pengesa të vogla për të ngadalësuar ambiciet tuaja. Asgjë shumë serioze.

PESHQIT

Besimi i tepruar në aftësitë tuaja mund t'ju bëjë disa mashtrime të këqija... Kini kujdes se çfarë bëni dhe çfarë thoni, sepse çdo gjest mund të kthehet kundër jush. Për sa i përket punës, do të nevojitet vendosmëri dhe aftësi më e madhe vendimmarrëse për të dalë nga një situatë mjaft komplekse.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH