Aktualitet

Hidhet nga “Shefqet Ndroqi” sërish një pacient me Covid-19

               Publikuar në : 09:08 - 30/11/20 liberale

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur pas mesnatës së kaluar në Tiranë, duke tronditur sërish vendin.

Një 60-vjecar me koronavirus është hedhur nga lartësia e një spitali dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Mësohet se pacienti është hedhur nga spitali Covid-2 Shefqet Ndorqi, duke u bërë kështu pacienti i pestë me koronavirus që i jep fund jetës duke u vetëhedhur nga spitali.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 30.11.2020, rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.,60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back