Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Protesta e vakët kundër Open Balkan

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Protesta e vakët kundër Open Balkan

Megjithëse me sjelljen dhe atributet prej lideri të partisë pas referendumit për shkarkimin e Bashës më 18 dhjetor, protesta e Berishës në bulevard nuk pati as jehonën dhe as pjesëmarrjen e pritur.

Ish-kryeministri i bëri thirrje SHBA për të ndalur projektin Ballkani i Hapur, ndërsa përdori kartën e rrezikut ndaj Kosovës.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print dhe online. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH