Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Aspak dakordësi për SPAK

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Aspak dakordësi për SPAK

Pasi e përshëndeti ngritjen e SPAK dhe zgjodhi të mos paragjykojë prokurorët që do të hetojnë  zyrtarët e korruptuar, PD ka reaguar duke vënë në dyshim integritetin e Prokurorisë Speciale.

Pas lajmeve se drejtuesi Arben Kraja si ish-hetues i regjimit komunist dhe prokurori Altin Dumani i fotografuar me deputetin socialist, PD u kërkon ShBA dhe BE t’u përmbahen garancisë ndaj shqiptarëve duke siguruar pavarësinë e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print sot. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH