Showbiz

Fotot/ Kapet "mat" Eneda Tarifa, ky është basketbollisti që i ka marrë zemrën

Shkruar nga Liberale
Fotot/ Kapet "mat" Eneda Tarifa, ky është basketbollisti

Këngëtarja Eneda Tarifa është fotografuar nën shoqërinë e basketbollistit, Gent Lasaku.

Në fotot e publikuar në rrjetet sociale, ajo duket mjaft e lumtur dhe e dashuruar. Mirëpo vete këngëtarja nuk ka bërë asgjë publike, rreth historisë së saj të dashurisë.

Kujtojmë që Eneda i dha fund rreth 5 vite më parë marrëdhënies së saj me Erjon Zaloshnjan, të cilët janë prindër të një vajze, Arias. /Liberale.al

[gallery columns="1" size="full" ids="1292260,1292261,1292262"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH