Showbiz

Foto/ Romeo dhe Jonida pozojnë më në fund së bashku

Shkruar nga Liberale

Prej kohësh “zjen” në media lajmi se Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë bashkë. Madje herë-herë paparacët kanë kapur edhe ndonjë foto fshehurazi.

Mirëpo më në fund ata vendosën të pozojnë krah njëri-tjetrit. Ishte Romeo ai i cili postoi një foto ku shfaqet krah Jonidës teksa shihen në sy.

"Mision i mundur", shkruan Romeo krah kësaj fotoje ndërsa Jonida i ka komentuar plot emoji me zemra. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH