Showbiz

Foto/ Këngëtarja shqiptare i rikthehet muzikës pas 4 vitesh

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Jehona Sopi për plot 4 vite u tregua shumë pasive, duke mos sjellë asnjë projekt të ri. Po ashtu këngëtarja është treguar e tërhequr dhe nga jeta publike.

Mirëpo burime për ‘Prive’ kanë zbuluar se Jehona ka vendosur t’i rikthehet muzikës madje shumë shpejt do të dëgjojmë një këngë të re nga ajo.

Xhirimet e videoklipit pritet të nisin këto ditë dhe kënga mendohet të kthehet në hit. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH