Showbiz

Foto/ "E stresuar" nga komentet e shqiptarëve, Rita Ora arratiset në Ibiza

Shkruar nga Liberale
Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora është bërë kryefjalë e ditëve të fundit për shkak të një videoje që qarkulloi në rrjetet sociale. Në të shfaqej këngëtarja duke performuar në skenë, ndërsa një nga fansat i jep një flamur. Ajo e merr dhe e vendos rreth krahëve, për ta çuar më vonë në prapaskenë. Kaq ka mjaftuar që ndaj këngëtares të villet një vrer, sigurisht nga ky i zakonshmi që shohim çdo orë të ditës në rrjetet sociele, duke e kryqëzuar, fyer, duke e quajtur tradhtare e madje duke kërkuar që t'i hiqet titulli ambasadore. Këngëtarja iu përgjigj stuhisë duke thënë se nuk e kishte vënë re se ai ishte flamur i Serbisë (që mbetet prapë një version i pabesueshëm për shqipet). Përtej zhurmës, Rita ka vendosur të vijojë jetën dhe të shojojë ditët e saj. Ajo është rikthyer në Ibiza për të marrë sërish rreze dielli, e për t'iu larguar energjisë negative. Këngëtarja duket e mrekullueshme me bikini, teksa ka ekspozuar linjat dhe tatuazhet në trup./Liberale.al
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH