Showbiz

Foto/ Djali i Ramës i bashkohet familjes Lipa në bregdetin e Jugut

Shkruar nga Liberale
Foto/ Djali i Ramës i bashkohet familjes Lipa në bregdetin e Jugut

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu, i është bashkuar familjes Lipa në pushimet e tyre në Jug të vendit.

Këtë e ka konfirmuar vetë Gregu, me anë të disa fotove të publikuar në rrjete sociale, ku shfaqet me këngëtaren e famshme dhe babain e saj Dukagjini.

“Kemi mundësi edhe për më mirë”, shkruan Gregu krahas fotos së publikuar, duke iu referuar cilësisë së fotos.

Kujtojmë se Dua prej ditësh është duke qëndruar në Shqipëri, ku është takuar me kryebashkiakun Erion

Veliaj, kryeministrin Rama dhe ambasadoren Yuri Kim. Këngëtarja nuk e ka fshehur dëshirën që në të ardhmen të këndojë një këmbë në shqip, duke shtuar se e ka zgjatur qëndrimin në Shqipëri për të zbuluar vende të reja për ndonjë vidieoklip të mundshëm.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1209528,1209529"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH