Aktualitet

Familja ngriti alarmin, 61 vjeçari arrestohet për ngacmim seksual ndaj të miturës

Shkruar nga Liberale
Familja ngriti alarmin, 61 vjeçari arrestohet për ngacmim seksual

Një 61 vjeçar është arrestuar nga Policia e Lushnjës, pasi akuzohet për ngacmim seksual të një të miture.

"Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan shtetasin S. S., 61 vjeç, banues në Lushnjë, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur", thuhet në njoftimin e policisë.

Mësohet se, kanë qenë familjarët e të miturës, ata të cilët kanë denoncuar të moshuarin dhe kanë ngritur akuzat ndaj tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH