Aktualitet

E rëndë në Tiranë/ Bie nga lartësia e një pallati një 28-vjeçar, detajet e para

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Tiranë/ Bie nga lartësia e një pallati

Një 28-vjeçar ka rënë nga lartësia teksa po punonte në një pallat në Tiranë.

Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në rrugën Besnik Hidri. Si pasojë, 26-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH