Aktualitet

Tragjike në Korçë/ Vinçi e zë poshtë punëtorin dhe i merr jetën

Shkruar nga Liberale
Tragjike në Korçë/ Vinçi e zë poshtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Korçë, ku një vinç ka zënë poshtë një punëtor duke i marrë jetën.

Ngjarja para pak minuta më parë pranë agjensisë së autobusave në qytetin juglindor, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

Vijon.../Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH