Kronikë

E rëndë/ Gjendet i pajetë shqiptari në Greqi, dyshimet e para

Shkruar nga Liberale

Një 43-vjeçar shqiptar, është gjetur i vdekur në Hania, mbrëmjen e së shtunës.

Sipas televizionin publik “ERT” shqiptari që po qëndronte në një dhomë akomodimi në Galatas është pikasur nga pronari.

Trupi i tij është transportuar me autoambulancë të EKAV në spitalin e Hanias, për të kryer një autopsi dhe për të përcaktuar shkakun e saktë të vdekjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH