Aktualitet

E rëndë/ 18-vjeçari goditet me thikë në qafë dhe në bark, kërkon ndihmë i gjakosur

Shkruar nga Liberale
E rëndë/  18-vjeçari goditet me thikë në qafë

Një 18-vjeçar shqiptar është plagosu në Itali pasi u godit me thikë në bark dhe qafë.

Adoleshenti është larguar nga vendngjarja duke u tërhequr zvarrë dhe duke kërkuar ndihmë ndërsa ka humbur ndjenjat. Ai ka përfunduar në spitalin e Pratos në gjendje të rëndë por nuk ndodhet në rrezik për jetën.

Karabinierët kanë ndërhyrë në vend dhe po marrin pamjet e kamerave publike për të identifikuar se kush e ka goditur me thikë të riun, ndërsa raportohet se kanë arritur të gjejnë armën e krimit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH