Showbiz

E bujshme: Luiz Ejlli përfundon në polici

Shkruar nga Liberale
E bujshme: Luiz Ejlli përfundon në polici

Luiz Ejlli përfundoi sot në polici.

Fituesit të Big Brother VIP 2 i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram.

Këngëtari dhe aktori ka kallëzuar rastin në sektorin e krimit kibernetik. Luizi thotë se personi që qëndron pas kësaj është dikush që e ka inat.

Luiz Ejlli lidhur me ngjarjen i tha Top Channel: Jam te drejtoria e policisë për të bërë kallëzimin, sepse është një rast që po përsëritet dhe dikush e bën për inat.”

Kjo është hera e tretë që këngëtarit të njohur i mbyllin profilin e tij zyrtar në Instagram. Faqja e artistit numëron 625 mijë ndjekës, ndërsa ai u kthye në një prej figurave më të ndjekura në vendin tonë gjatë pjesëmarrjes në Big Brother VIP.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH