Aktualitet

Durrës, 24-vjeçari i jep fund jetës në shtëpi

Shkruar nga Liberale
Durrës, 24-vjeçari i jep fund jetës në shtëpi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Në banesën e tij dyshohet se ka varur veten shtetasi F. K., 24 vjeç, banues në lagjen Nr.13. Atë e ka gjetur pa shenja jete babai i tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet se vuante nga depresioni.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH