Showbiz

Dua Lipa dhe Anwar Hadid i kanë dhënë fund lidhjes 2-vjeçare

Shkruar nga Liberale
Dua Lipa dhe Anwar Hadid i kanë dhënë fund lidhjes

Dua Lipa dhe Anwar Hadid thuhet se janë ndarë para pushimeve.

Ndarja u konfirmua nga Us Weekly.

Ky lajm vjen pas spekulimeve në rritje në mediat sociale se Dua dhe Anwar po kalonin një krizë në marrëdhënien e tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH