Aktualitet

Djali i biznesmenit u gjet i pajetë, policia jep detaje për ngjarjen

               Publikuar në : 13:09 - 21/04/20 liberale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Delvinë, ku djali i një biznesmeni vetëvrarë me armë zjarri. Sipas policisë bëhet fjalë për shtetasin E. I., rreth 30 vjeç, banues në Delvinë.

Delvinë/ Informacion paraprak

Në orën 11:05, pranë vendit të quajtur “Kaminat” dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi E. I., rreth 30 vjeç, banues në Delvinë.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tera veç asaj të shkaktuar nga arma e zjarrit.

Në vendngjarje është gjetur një armë zjarri pistoletë e llojit TT, me të cilën dyshohet se është vetëvrarë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryejnë të gjitha hetimet për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /Gazeta Liberale

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back