Aktualitet

Digjet një banesë në Vlorë

Shkruar nga Liberale
Digjet një banesë në Vlorë

(Foto ilusturuese)

Një banesë është djegur mëngjesin e sotëm në lagjen "Partizani" në Vlorë.

Sakaq mësohet se në vend kanë shkuar forcat zjarrfikëse që po punojnë për shuarjen e zjarrit, dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa policia ka nisur hetimet. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH