Aktualitet

Digjet në ecje autobusi i mbushur me pasagjerë në aksin Tiranë-Elbasan, ndërhyjnë forcat zjarrfikëse

Shkruar nga Liberale
Digjet në ecje autobusi i mbushur me pasagjerë në aksin

Autobusi i linjës Tiranë-Elbasan është përfshirë nga flakët në hyrje të qytetit të Elbasanit.

Fatmirësisht pasagjerët kanë zbritur në kohë dhe nuk raportohet për qytetarë të lënduar.

Zjarrfikësja ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po bën përpjekje për shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH