Aktualitet

Digjet gjatë natës makina në Bilisht, zbulohet emri i pronarit

Shkruar nga Liberale
Digjet gjatë natës makina në Bilisht, zbulohet emri i pronarit

(Foto ilustruese)

Një makinë është djegur gjatë natës në qytetin e Bilishtit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30 në vendin e quajtur “Çezma e madhe”.

Sipas informacioneve të para, zjarri ka rënë në automjetin tip “Volksvagen” në pronësi të shtetasit Marsel Buçi, i cili ka qenë i parkuar përpara banesës së tij.

Mësohet se, grupet hetimore po punojnë për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të aksidentit dhe rënies së zjarrit.

Burimi: BW

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH