Aktualitet

Detaje nga vrasja e pronarit të TV, u qëllua në lokalin e tij

Shkruar nga Liberale
Detaje nga vrasja e pronarit të TV, u qëllua në lokalin e tij

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e Kastriot Reçit, pronarit të televizionit “Media plus-tv” në Lezhë.

Sipas informacioneve paraprake, Reçi është vrarë në një lokal në pronësi të tij, pranë qendrës së Rrëshenit dhe shumë pranë komisariatit të policisë.

Forca të shumta policie kanë ngritur post-blloqe për të bërë të mundur kapjen e autorëve të dyshuar, ndërkohë që drejt vendit të ngjarjes kanë mbërritur edhe dy prokurorë të Lezhës./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH