Aktualitet

Detaje nga takimi i Ramës me drejtuesit politik të qarqeve, nesër mblidhet Kryesie

Shkruar nga Liberale
Detaje nga takimi i Ramës me drejtuesit politik të qarqeve, nesër

Teksa opozita ndodhet në një krizë të thellë, kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në seli drejtuesit politik të qarqeve të Partisë Socialiste.

Mbledhja ka nisur në orën 08:30, ndërsa ka zgjatur për gjysmë ore. Mësohet se qëllimi i kësaj mbledhje ishte përmbledhja dhe analiza e situatës që kryeministri Edi Rama kërkoi më herët nga drejtuesit e PS-së në qarqe.

Të njëjtat burime raportojnë se pas mbledhjes së sotme të drejtuesve politik në qarqe, Partia Socialiste nesër do të ketë Mbledhje Kryesie.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH