Globi

"Më përdhunoi vajzën"/ Dalin FOTOT e autorit dhe viktimës nga ngjarja tronditëse në Greqi

Shkruar nga Liberale

"Më përdhunoi vajzën"/ Dalin FOTOT e autorit dhe

Dalin fotot e autorit dhe viktimës së ngjarjes tronditëse në Greqi, ku 50-vjeçari Fatmir Tarellari, vrau kunatin e tij, 33-vjeçarin Erjon Pelivani, pas pretendimit se i kishte përdhunuar të bijën nga martesa e parë.

Ngjarja ndodhi në Volos të Greqisë, ndërkohë që e bija, tashmë 18-vjeç, i kishte rrëfyer të atit se 33-vjeçari e përdhunonte sistematikisht që nga mosha 9 -vjeçare dhe se e mbante në terror psikologjik pasi e kërcënonte vazhdimisht se do t’i publikonte foto dhe video të momenteve intime.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH