Aktualitet

Bie nga lartësia e pallatit, ndërron jetë punëtori i ndërtimit

Shkruar nga Liberale
Bie nga lartësia e pallatit, ndërron jetë punëtori i

Një 63-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht teksa ka rënë nga pallati ku po punonte. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 12:30, tek “Fusha e Aviacionit”.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet M.P., ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim, ku mjekët e ambulancës konfirmojnë se ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH