Showbiz

Beatriks paralajmëroi masa ligjore, reagon Albano Bogdo: Na ka bekuar zoti…

Shkruar nga Liberale
Beatriks paralajmëroi masa ligjore, reagon Albano Bogdo: Na ka bekuar

“Sherri virtual” i krijuar mes familjes Ramosaj dhe aktorit Albano Bogdo, pas deklaratës ofenduese të këtij të fundit ka sjellë reagime të shumta në rrjet, nga perssonazhe të shoë bizzit por jo vetëm.

Pas reagimit të Beatrix Ramosaj, ku paralajmëroi se ka marrë masa ligjore për aktorin lidhur me “ humorin e zi”  të përdorur gjatë emisionit të tij  “ Albano Shoë” , ka ardhur një postim edhe nga vetë Bogdo, ndonëse s’ ka përmendur emra ka lënë të kuptohet që ky status i tij lidhet pikërisht me këtë ngjarje.

Në “InsaStory”  Albano ka zgjedhur të postojë një shprehje të Mark Tëain: Na ka bekuar Zoti me 3 gjëra jazhtëzakonisht të vyera si komb. 1-Lirinë e fjalës 2-Lirinë e mendimit dhe ndërgjegjes 3-Kryqëzimin publik.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH