Aktualitet

Basha shkarkon 11 kryetarë të degëve të PD

Shkruar nga Liberale
Basha shkarkon 11 kryetarë të degëve të PD

Kryesia e Partisë Demokratike, e mbledhur nga Lulzim Basha në orën 18:00 ka shkarkuar 11 kryetarë të degëve.

Sipas Klan News, bëhet fjalë për kryetar të degëve në Tropojë, Shijak, Fushë-Krujë, Tirana 1, Tirana 3, Tirana 9, Paskuqan, Devoll, Kolonjë, Vlorë dhe Gjirokastër.

Ndërkohë kryesia e Partia Demokratike ka njoftuar se ditën e nesërme do të mbledhë Këshillin Kombëtar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH