Showbiz

Aurela Hoxha nënë për herë të dytë, poston fotot me vajzën

Shkruar nga Liberale
Aurela Hoxha nënë për herë të dytë, poston fotot

Modelja Aurela Hoxha u bë nënë për herë të dytë në dhjetor të vitit të kaluar.

Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e ka prezantuar sot për herë të parë me publikun.

"Motra e Alaronit", shkruan modelja.

Të dyja shtatzënitë, modelja i ka mbajtur fshehur dhe i ka zbuluar papritur për publikun.

[gallery columns="1" size="full" ids="1330246,1330247,1330248"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH