Aktualitet

Aksident në Mirditë, 38-vjeçari humb jetën

Shkruar nga Liberale
Aksident në Mirditë, 38-vjeçari humb jetën

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Mirditë. Drejtuesi i motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç , banues në Rubik , ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Njoftimi i policisë:

Sot,rreth orës 19:00, Rubik, Mirditë, drejtuesi i motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç , banues në Rubik , ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH