Aktualitet

Aksident i trefishtë në Vlorë, tre persona plagosën rëndë

Shkruar nga Liberale
Aksident i trefishtë në Vlorë, tre persona plagosën

Një aksident i trefishtë është shënuar të hënën në hyrje të qytetit të Vlorës. Për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur dhe sipas policisë ata mendohet se janë drejtuesit e automjeteve.

Të tre të plagosurit janë dërguar në spital me plagë në trup, ndërsa policia dyshon se gabimi ka qenë i njëri prej drejtuesve që ka tentuar një parakalim të gabuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH